Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Blue Lagoon (Default)
hi: ब्लू लगून ( तयशुदा )

en: Ash
hi: ऐश

en: Aquamarine
hi: ऐक्वामरीन

en: Belgian Chocolate
hi: बेल्जियन चॉक्लेट

en: Bluemarine
hi: ब्लूमरीन

en: Citrus Blast
hi: साईट्रस ब्लास्ट

en: Cold Day
hi: शीत दिवस

en: Greenbeam
hi: ग्रीनबीम

en: Mediterrano
hi: मेडिटेरैनो

en: Mercury
hi: पारा

en: Nocturnal
hi: रात्रिकालीन

en: Olivia
hi: ओलीविया

en: Pink Plastic
hi: गुलाबी प्लास्टिक

en: Shiny Tomato
hi: चमकीला टमाटरी

en: Teal Top
hi: टील टॉप

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: configure
hi: विन्यास करें

en: Post new comment
hi: नये कमेन्ट दर्ज करें
