Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
hr: Blue Lagoon (Zadana)

en: None
hr: Nema

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: configure
hr: konfiguriraj

en: edit block
hr: uredi blok

en: edit the content of this block
hr: uredi sadržaj ovog bloka

en: configure this block
hr: uredi ovaj blok

en: edit view
hr: uredi pogled

en: edit menu
hr: uredi izbornik

en: edit the menu that defines this block
hr: uredi izbornik koji definira ovaj blok

en: Post new comment
hr: Objavi novi komentar
