Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Blue Lagoon (Default)
hu: Kék lagúna (alapértelmezés)

en: Ash
hu: Hamu

en: Aquamarine
hu: Tengerkék

en: Belgian Chocolate
hu: Belga csokoládé

en: Bluemarine
hu: Kékség

en: Citrus Blast
hu: Citrus áradat

en: Cold Day
hu: Hideg nap

en: Greenbeam
hu: Zöld fény

en: Mediterrano
hu: Mediterrán

en: Mercury
hu: Higany

en: Nocturnal
hu: Éjjel

en: Olivia
hu: Oliva

en: Pink Plastic
hu: Rózsaszín műanyag

en: Shiny Tomato
hu: Fényes paradicsom

en: Teal Top
hu: Kékeszöld

en: None
hu: Nincs

en: Top
hu: Teteje

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: configure
hu: beállítás

en: Breadcrumb settings
hu: Morzsa beállításai

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Show home page link in breadcrumb
hu: Címlapra való hivatkozás megjelenítése a morzsában

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
hu: Elválasztó hozzáadása a morzsa végéhez

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Deep Blue
hu: Mélykék

en: edit block
hu: blokk szerkesztése

en: edit the content of this block
hu: a blokk tartalmának szerkesztése

en: configure this block
hu: a blokk beállítása

en: edit view
hu: nézet szerkesztése

en: edit the view that defines this block
hu: a blokkot létrehozó nézet szerkesztése

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: edit the menu that defines this block
hu: a blokkot létrehozó menü szerkesztése

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Post new comment
hu: Hozzászólás

en: Show block editing on hover
hu: Blokkszerkesztés megjelenítése ha az egér a blokk fölött van

en: When hovering over a block, privileged users will see block editing links.
hu: Ha az egér a blokk fölé kerül, a jogosult felhasználóknak megjelenik egy blokkszerkesztő hivatkozás.

en: Only in admin section
hu: Csak az admin részeknél

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
hu: Csak szöveg. A szöközök fontosak.

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa pont a cím előtt van.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
hu: Tartalom címének beillesztése a morzsa végére

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa nem pont a cím előtt van.

en: Theme development settings
hu: Sminkfejlesztés beállításai

en: Rebuild theme registry on every page.
hu: A smink gyorstárának ürítése minden oldalletöltés esetén.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
hu: A smink fejlesztése során hasznos folyamatosan <a href="!link">újraépíteni a smink gyorstárat</a>. FIGYELMEZTETÉS: erős teljesítményromlást eredményez, éles webhelyen ki kell kapcsolni.

en: Theme registry:
hu: Smink gyorstár:

en: Layout method
hu: Felépítési mód

en: Liquid layout
hu: Rugalmas felépítés

en: Fixed layout
hu: Rögzített felépítés

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
hu: A könnyebb sminkfejlesztés érdekében a smink gyorsítótár minden oldal betöltésekor újra lesz építve. A nagymértékű teljesítményromlás elkerülésének érdekében <em>rendkívül</em> fontos ezt éles webhelyen <a href="!link">kikapcsolni</a>.

en: Africa
hu: Afrika

en: Bread
hu: Kenyér
