Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Blue Lagoon (Default)
id: Blue Lagoon (Standar)

en: Bluemarine
id: Biru laut

en: Shiny Tomato
id: Tomat Berkilau

en: None
id: Nihil

en: Top
id: Atas

en: Left sidebar
id: Kolom sisi kiri

en: Right sidebar
id: Kolom sisi kanan

en: Footer
id: Teks bawah halaman

en: Comment
id: Komentar

en: configure
id: konfigurasi

en: Post new comment
id: Kirim komentar
