Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komentar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Comment
jv: Komentar

en: configure
jv: konfigurasi

en: edit menu
jv: ngubah menu
