Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Blue Lagoon (Default)
ku: دەریاچەی شین

en: Ash
ku: خۆڵەمێش

en: Aquamarine
ku: کەشتی ئاوی

en: Belgian Chocolate
ku: چکلێتی بەلجیکی

en: Bluemarine
ku: کەشتی شین

en: Citrus Blast
ku: تەقینەوەی ترش

en: Cold Day
ku: ڕۆژێکی سارد

en: Greenbeam
ku: تیشکی سەوز

en: Mediterrano
ku: دەریای ناوەڕاست

en: Mercury
ku: مێرکوری

en: Nocturnal
ku: شەویی

en: Olivia
ku: ئۆلیڤیا

en: Pink Plastic
ku: پلاستیكی په‌مه‌یی

en: Shiny Tomato
ku: تەماتەی درەوشاوە

en: Teal Top
ku: مراوی

en: None
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: configure
ku: سازبکە

en: Post new comment
ku: بۆچوونی نوێ بنووسه‌
