Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: None
lt: Jokio

en: Top
lt: Viršus

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: edit block
lt: Redaguoti bloką

en: edit the content of this block
lt: Redaguoti šio bloko turinį

en: configure this block
lt: Konfigūruoti šį bloką

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: edit the menu that defines this block
lt: Redaguoti meniu, kuris nustato šį bloką

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
lt: Lengvesniam temo kūrimui, temų registras perkuriamas kiekvieno puslapio užklausimo metu. <em>Labai</em> svarbu šią  <a href="!link">funkcija išjungti</a> paruoštoje svetainėje.
