Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Post new comment
mr: नवीन प्रतिक्रिया द्या
