Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Post new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးသွင်းရန်
