Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Header
ne: शिर्षक

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
