Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Comment
nn: Kommentar

en: configure
nn: konfigurer

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Post new comment
nn: Skriv ny kommentar
