Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Post new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਲਿਖੋ
