Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Content
ro: Conţinut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Blue Lagoon (Default)
ro: Albastru laguna (implicit)

en: Ash
ro: Cenuşiu

en: Aquamarine
ro: Albastru marin

en: Belgian Chocolate
ro: Ciocolată belgiană

en: Cold Day
ro: Zi rece

en: Nocturnal
ro: Nocturn

en: Pink Plastic
ro: Roz plastic

en: Shiny Tomato
ro: Roşu strălucitor

en: Teal Top
ro: Albastru verzui

en: None
ro: Nimic

en: Top
ro: Sus

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Comment
ro: Comentariu

en: configure
ro: configurează

en: edit menu
ro: editare meniu

en: Post new comment
ro: Publică un comentariu nou
