Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Blue Lagoon (Default)
sq: Blue Lagoon (Prezgjedhur)

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: configure
sq: konfigurimi

en: edit menu
sq: ndrysho menunë

en: Post new comment
sq: Dërgo koment të ri
