Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Blue Lagoon (Default)
sv: Blå lagun (förvald)

en: Ash
sv: Aska

en: Aquamarine
sv: Havsblå

en: Belgian Chocolate
sv: Belgisk choklad

en: Bluemarine
sv: Marinblått

en: Citrus Blast
sv: Citronvåg

en: Cold Day
sv: Kall dag

en: Greenbeam
sv: Grön stråle

en: Mediterrano
sv: Medelhavsmiljö

en: Mercury
sv: Kvicksilver

en: Nocturnal
sv: Nattlig

en: Olivia
sv: Oliv

en: Pink Plastic
sv: Plastrosa

en: Shiny Tomato
sv: Skinande tomat

en: Teal Top
sv: Grön topp

en: None
sv: Ingen

en: Top
sv: Överst

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Comment
sv: Kommentar

en: configure
sv: konfigurera

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: edit menu
sv: redigera meny

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Post new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Theme development settings
sv: Inställningar för utveckling av tema

en: Rebuild theme registry on every page.
sv: Bygg om temats register på varje sida.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
sv: Det kan vara väldigt användbart att <a href="!link">bygga om temats register</a> under utvecklingen av temat. VARNING: Detta slöar ned prestandan oerhört och måste stängas av på en producerande webbplats.
