Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Content
th: เนื้อหา

en: Comments
th: ความคิดเห็น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Blue Lagoon (Default)
th: Blue Lagoon (ปริยาย)

en: None
th: ไม่มี

en: Comment
th: ความคิดเห็น

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Post new comment
th: แสดงความคิดเห็น
