Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Blue Lagoon (Default)
tr: Mavi göl (Ön tanımlı)

en: Ash
tr: Kül

en: Aquamarine
tr: Aquamarine (mavimsi yeşil renk)

en: Belgian Chocolate
tr: Belçika Çikolatası

en: Citrus Blast
tr: Turunçgil Patlaması

en: Cold Day
tr: Soğuk Gün

en: Mercury
tr: Civa (Mercury)

en: Nocturnal
tr: Gece açan çiçek (Nocturnal)

en: Pink Plastic
tr: Pembe Plastik

en: Shiny Tomato
tr: Parlak Domates

en: None
tr: Hiçbiri

en: Top
tr: En üst

en: Header
tr: Başlık

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Dipnot

en: Comment
tr: Yorum

en: configure
tr: yapılandır

en: edit menu
tr: menü düzenle

en: Post new comment
tr: Yeni yorum gönder
