Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Content
uk: Матеріали

en: Comments
uk: Коментарі

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Blue Lagoon (Default)
uk: Блакитна Лагуна (Default)

en: Mercury
uk: Меркурій

en: None
uk: Ні

en: Top
uk: Вгору

en: Header
uk: Шапка

en: Left sidebar
uk: Ліва колонка

en: Right sidebar
uk: Права колонка

en: Footer
uk: Підвал

en: Comment
uk: Коментар

en: configure
uk: налаштувати

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: Deep Blue
uk: Синява

en: edit view
uk: змінити Вигляд

en: edit menu
uk: змінити меню

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Africa
uk: Африка

en: Grayscale
uk: Відтінки сірого

en: Lemon
uk: Лимон

en: Wood
uk: Дерево
