Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bài bình luận

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Blue Lagoon (Default)
vi: Blue Lagoon (Mặc định)

en: None
vi: Không có

en: Top
vi: Đầu

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: configure
vi: cấu hình

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Post new comment
vi: Bình luận
