zero Lime (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Menu
be: Меню

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Featured
be: Рэкамендаваныя
