zero Lime (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Menu
de: Menü

en: Left sidebar
de: Linke Seitenleiste

en: Footer left
de: Linke Fußzeile

en: Footer right
de: Rechte Fusszeile

en: Featured
de: Hervorheben

en: Footer bottom
de: Fußzeile unten
