zero Lime (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Menu
hu: Menü

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Featured
hu: Kiemelt
