zero Lime (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Menu
ro: Meniu

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Featured
ro: Recomandat
