zero Lime (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Menu
uk: Меню

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Footer bottom
uk: Низ нижнього колонтитулу
