zero Lime (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Menu
ca: Menú

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Featured
ca: Distintiu
