zero Lime (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Menu
eu: Menua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Featured
eu: Ezaugarria
