zero Lime (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Featured
fr: Recommandés

en: Footer bottom
fr: Bas de pied de page
