zero Lime (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Menu
gl: Menú

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Featured
gl: Destacado
