zero Lime (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
