zero Lime (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Menu
ne: मेनु

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Featured
ne: फेचर्ड
