zero Lime (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Menu
oc: Menú

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Featured
oc: Distintiu
