zero Lime (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Menu
bg: Меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка
