zero Lime (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo
