zero Lime (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Menu
es: Menú

en: Header
es: Encabezado

en: Left sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Featured
es: Destacado
