zero Lime (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki
