zero Lime (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Menu
hi: सूची

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Featured
hi: प्रदर्शित
