zero Lime (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Menu
lt: Meniu

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Featured
lt: Svarbus
