zero Lime (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Footer right
pl: Stopka prawa

en: Featured
pl: Przedstawiony
