zero Lime (6.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Featured
ps: ځانګړي
