zero Lime (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Left sidebar
ta: இடது பக்கபகுதி

en: Featured
ta: சிறப்பானவை
