zero Lime (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Menu
tr: Menü

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Featured
tr: Öne çıkan
