zero Lime (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga
