zero Lime (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Menu
az: Menyu

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə
