zero Lime (6.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན
