zero Lime (6.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Featured
da: Anbefalet
