zero Lime (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων
