zero Lime (6.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Header
fil: Ulunan

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Featured
fil: Itinatampok
