zero Lime (6.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Featured
hr: Istaknuto
