zero Lime (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Footer left
id: Footer kiri

en: Footer right
id: Footer kanan

en: Featured
id: Pilihan

en: Footer bottom
id: Catatan kaki bawah
