zero Lime (6.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Featured
nn: Framheva
